EKSPRESS SOKÓŁKA

16-100, Woroniany 13a
Tel/fax +48 85 711 06 86
e-mail: biuro@ekspresssokolka.pl

EKSPRESS PCV SOKÓŁKA SP. Z O.O. została założona w lipcu 2000 roku przez SOKÓŁKĘ OKNA i DRZWI S.A. z myślą o rozszerzeniu oferty o okna PCV. We wrześniu 2000 roku EKSPRESS PCV SOKÓŁKA SP. Z O.O. wyprodukowała pierwsze partie okien PCV, które poszerzyły ofertę spółki matki. Po prawie 7 latach Spółka EKSPRESS PCV SOKÓŁKA usamodzielniła się

Od 01 czerwca 2007 jesteśmy niezależną spółką. W dniu 01.05.2008. nastąpiła zmiana nazwy oraz adresu firmy na EKSPRESS PCV SOKÓŁKA Sp. z o.o. Obecnie firma znajduje się w Woronianach.

Firmę stanowią głównie młodzi ludzie. Nasz kadra jest wykształcona, wykwalifikowana i posiada bogate doświadczenie co pozwala na podejmowanie nowych wyzwań.

Pracownicy produkcji nierzadko pracują u nas od kilkunastu lat. Wielu z nich przeszło na emeryturę, inni kształcą młodych następców, którzy uczą się od nich fachu i czerpią z ich wiedzy i doświadczenia.

Nasza firma to zespół 35 zgranych osób tworzących przyjemną atmosferę w pracy, co przekłada się na jakość naszych produktów.

Wytwarzamy okna dla klientów indywidualnych, instytucji państwowych i deweloperów. Współpracujemy z firmami takimi jak: Unibep S.A., Unihouse, Budimex S.A., Fadbet S.A., Strus, Rogowski Dewelopment, Birkbud, Mark-Bud Sp. z o.o. oraz wielu innych.

Od dnia 21.12.2023 roku mamy nową nazwę. Obecnie jest to EKSPRESS SOKÓŁKA Sp. z o.o.